דף הבית אינדקס בניית אתרים לוחות מאמרים גלריות צור קשר 
* פתח כרטיס עסק *
פרסם בלוח יד שניה
פרסם בלוח רכב
פרסם בלוח נדלן
פרסם בלוח דרושים
תיירות ונופש
קניות וצרכנות
מחשוב ואינטרנט
תחבורה
מסעדות בילויים
מקצועות ועסקים
אחזקה ונקיון
בנייה ושיפוצים
מיזוג אויר
מיסטיקה
נגרות
קוסמטיקה ויופי
רפואה
חברות נדלן
חשמל ואלקט'
ארועים ושמחות
ציוד לארועים
מוסיקה ובמה
חופות ופרחים
לכל הקטגוריות
 
 
אקרו ונצ'ורס פתרונות לניהול ידע ומידע
אקרו ונצ'ורס פתרונות ניהול ידע ומידע ללקוחות מוסדיים.
אקרו ונצ'ורס מתמחה בשיווק ומכירות בניהול ותפעול וביזמות עסקית ברמה של פיתוח מוצרים חדשים וניהול הייצור בתעשייה המסורתית וגם בחברות הייטק אבל גם בתחומי פיתוח אחרים ובחברות בינוניות וגדולות בעלות מחזור מכירות של יותר ממאה מליון יורו ומעלה.


פתרון לייצור גלובלי:
אקרו ונצ'ורס מציעה פתרונות עסקיים לפרויקטים או בעלי מיזמים שזקוק לפתרון של פיתוח ותכנון הנדסי,פתרונות בניהול היצור ובייצור בקבלנות משנה (OEM) בפסי יצור גדולים במזרח אסיה,באירופה ובארה"ב. יצרנים ובעלי מותגים הזקוקים להקצאה גדולה בכושר ייצור (אלוקציה) של 30 מכולות מינימום לשנה (500 טון לשנה) או שניים עד חמישה אחוז מכושר היצור של המפעל אז אשמח לתת פתרון לייצור למוצר שלכם.וגם פתרונות לוגיסטיקה,ניהול שרשרת אספקה ועבודה מול מפיצים גלובליים (PDI) בחו"ל.

קשרים עם בעלי הון ומשקיעים:
אקרו ונציורס מעוניינת בקשרים עסקיים עם חברות השקעות,קרנות הון סיכון,חברות כלכליות,חברות נדל"ן חברות זיווד והרכבות אלקטרוניקה וקבלנות משנה לעסקאות בהיקפים בינוניים וגדולים.אנו בקשרים עם קרנות הון סיכון לפרויקטים בינוניים וגדולים מכל סוג שהוא ובעיקר בענף היצור בחו"ל. וכמו כן אני מעוניין בקשרים עסקיים עם מנכ"לים של חברות או חברות יזמיות גדולות שיש להם פרויקט והם מעוניינים במימון או בהשקעה. כמו כן אני מעוניין בפרויקטים חדשים עם משקיעים וחברות הון סיכון להשקעות בארץ ובחו"ל של מעל לחמישה מליון יורו בייצור בתעשייה ,נדל"ן ,תוכנה ,חומרה ,אלקטרוניקה,ציוד רפואי,מכשור ומחשוב רפואי,מזון אופנה כדי להשקיע בפרויקטים של ייצור מוצרים בעיקר בסין ובאסיה.

יחסי ציבור לחברות תעשייה והייטק:
עוסק גם ביחסי ציבור לחברות הייטק ולחברות תעשייתיות בניית מיתוג ובניית אישיות למוצרים ושירותים עסקיים ופרסום כתבות בז'ורנלים בארץ וגם בירחונים מקצועיים בין לאומים בחו"ל וכן עריכת כנסים עסקיים מקצועיים בכל רחבי הארץ לחברות ותאגידים.ביצוע תוך כדי מחויבות לאמינות בשירות ולאפקטיביות בפרסום. מעוניין בקשרים עסקיים עם חברות בענף התקשורת בארץ ובחו"ל,עם כל סוגי המדיה המשודרת והמדיה האלקטרונית, עם אתרי אינטרנט מובילים,עיתונים,ירחונים מקצועיים ,טלוויזיה,כבלים ולוויין ובעיקר עם מערכות ועיתונאים שאיתם אוכל לעשות פעילות עסקית לקידום יחסי ציבור.

יצירת קשר: אני מעוניין לרכוש פרויקטים חדשניים ומעניינים שיצאו מחממות טכנולוגיות או שזקוקים לגיוס הון.אם יש מיזם בנושא של הון סיכון אז ניתן לפנות אלי.אם פיתוח של מוצר בעל התכנות וחדשנות ורצוי עם פטנט רשום .אשמח לקבל תוכנית עסקית באנגלית ובעברית ומצגת איכותית ומעניינת או לחלופין תוכנית אסטרטגית ארוכת טווח.

אני לא נותן פתרונות ליזמים בשלב רעיון או ליזמים שאין להם פיתוח חדשני מובנה.
וגם לא מסייע גייס הון עבור יזמים פרטיים בתחום השירותים בתחום ההון סיכון.
חברות תעשייתיות חברות הייטק מפעלים מנכ"לים ובעלי חברות יתקבלו בברכה.
חברות טכנולוגיות עם תזרים חיובי שמעוניינות בהשקעה מקרן הון סיכון או חברות
הזנק שנסגרו או שהם במבוי סתום מבחינת פיתוח עסקי אז אשמח לעזור.
חברות הייטק ותאגידים המעוניינים בפיתוח מוצרים חדשניים ואיכותיים יתקבלו בברכה.יובל לשם
דירקטור יזם ומייסד
מוסמך תואר שני MBA במנהל עסקים
התמחות: בניהול פרויקטים,מימון ושוק ההון
ניתוח מערכות מידע ובשיווק בין לאומי ופרסום.www.acroventures.com / yuval@@acroventures.com /054-2505011

תגיות: יעוץ עסקי,יזמות עסקית,השקעות,קרנות הון סיכון,עסקים,פרייבט אקוויטי,הנפקה פרטית, הנפקות פרטיות,מחקר,פיתוח,חממה טכנולוגית,חממות טכנולוגיות, הלוואות,מימון,מימון חוץ בנקאי, פקטורינג, ליסינג ,קשרי משקיעים ,ניהול היצור,רכש,זיווד,זיווד אלקטרוניקה, רכיבים אלקטרונים,מעגלים מודפסים,הרכבות אלקטרוניקה,תוכנה,פיתוח תוכנה,נדל"ן,בניה,בניין, הנדסה אזרחית,מכשור רפואי,עיבוד שבבי,פלסטיק, פלסטיקה,מתכות,תרופות ,פרמצבטיקה ,ניהול היצור,הפצה,לוגיסטיקה,שיווק בין לאומי,מחזור,מיחזור, השמה, השמת בכירים,הד הנטינג,מכון היצוא הישראלי,התאחדות התעשיינים,איגוד לשכות המסחר,התאחדות הקבלנים,מכון התקנים,מטי,מט"י,מתימו"פ,מטימו"פ,תמ"ת,מגנ"ט,מגנט,הנדסה לאחור,הנדסה,תיב"מ, תכנון בעזרת מחשב,הלוואות חוץ בנקאיות,תעשיות בטחוניות,תעשיות ביטחוניות,תעשיות צבאיות,תעשיה בטחונית, תעשיה צבאית,תעשייה,

 
 
   
טלפון :054-2505011
מייל :
לחץ לשליחת מייל
אתר :
http://www.acroventures.com
צור קשר : לחץ כאן ליצירת קשר
בחסות פורטל העסקים Powered By 2All
  www.BizCard.co.il
כל הזכויות שמורות ל
BizCard.co.il  דוא"ל BizCard@BizCard.co.il